Posted by admin On May - 28 - 2018 Comments Off on Zabiegi ginekologii estetycznej i funkcjonalnej łatwym i bezbolesnym panaceum na wstydliwe problemy Polek
Zabiegi ginekologii estetycznej i funkcjonalnej łatwym i bezbolesnym panaceum na wstydliwe problemy Polek
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Jeśli dręczysz się z powodu nietypowej budowy sromu lub łechtaczki, masz problem z odczuwaniem przyjemności w pożyciu erotycznym spowodowany zmianami lub uszkodzeniami widocznych na zewnątrz narządów płciowych albo, ze względów estetycznych, masz ochotę zmienić kształt miejsc intymnych – ginekologia plastyczna proponuje dla Ciebie szereg propozycji, które w szybki sposób usuną Twoje bolączki i znacząco polepszą komfort funkcjonowania.

Aphrodite – kto powinien go stosować?

Pierwszą spośród bardziej interesujących propozycji ginekologii estetycznej jest stosowanie Aphrodite, czyli nieinwazyjnej metody dopochwowej. Zabieg ze stosowaniem Aphrodite rekomendowany bywa w przypadku leczenia atrofii pochwy, plastyki różnych elementów układu płciowego, ale również w wypadku innych nieprawidłowości. Laser może być używany również dla rozwiązania innych bolączek natury ginekologicznej – dokładne elementy przeprowadzanego leczenia i metody jego dostosowania do konkretnej sprawy ustalane są w trakcie pierwszej wizyty u ginekologa.

Efekty zabiegu mogą przewyższyć oczekiwania, bowiem zapewnia on powrót prawidłowego pH pochwy, zwiększa jej wilgotność, zwiększa odczuwanie satysfakcji erotycznej i zmniejsza bolączki związane z zdarzającym się nietrzymaniem moczu.

Ogólna część zabiegu może być w zasadzie bezbolesna oraz bardzo sprawna, Czas powrotu do normalnego funkcjonowania, porównując do tradycyjnych sposobów jest bardzo króciutki, a brak komfortu z nim połączony – niewielki.

Jak wygląda zabieg?

Pełen zabieg trwa najwyżej 15 minut i nie powoduje bólu. Bazuje on na włożeniu do pochwy wiązki odpowiedniego lasera, który wywołuje skurczenie i stymulację włókien kolagenowych. Pozwala to na wzmocnienie i utwardzenie ścianki pochwy, zmienia na prawidłowe ustawienie cewki moczowej oraz wpływa pozytywnie na macicę, a co za tym idzie – przywraca normalne funkcjonowanie naszego narządu.
Rezultatem może być odzyskanie komfortu funkcjonowania jak również psychologicznej trwałości, oraz radości życia.
Bezpośrednio po zabiegu możliwy jest bezzwłoczny powrót do codziennych czynności.

Sprawdź ofertę:

Wroclaw ginekolog

Masz problem z częstym nietrzymaniem moczu, zauważasz takie symptomy jak suchość pochwy, jej zapalenie, dyskomfort w czasie uprawiania seksu, świąd lub palenie? Jesteś w trakcie menopauzy i zauważasz rosnące problemy w czerpaniu satysfakcji w kontaktach płciowych? Chcesz poprawić estetykę warg sromowych? Odczuwasz problem z akceptacją estetyki własnych miejsc intymnych? Jeśli tak to rozważ zabieg Aphrodite, jaki w 15 minut potrafi wyeliminować wszystkie problemy, które dotychczas jawiły się jako nierozwiązywalne.

Comments are closed.